Bezpłatne szkolenia za granicą

Katalog kursów

kursy językowe
kursy metodyczne
CLIL
nowe technologie w nauczaniu
zarządzanie i komunikacja
kursy języka biznesu
język + kultura i sztuka
język + gotowanie
edukacja środowiskowa
język ogólny dla nauczycieli i kadry szkolnej
mindfulness & wellbeing
inne kursy
O nas

GLOSSA - ponad 90% zaakceptowanych wniosków

SJO GLOSSA działa na rynku edukacyjnym od 1997 roku. Od momentu, uruchomienia w Polsce programów Socrates i Comenius, a później Erasmus+ wspieramy nauczycieli i szkoły na wszystkich etapach realizacji projektu. Na początku planujemy projekt, następnie przygotowujemy i składamy wniosek, a po uzyskaniu dofinansowania kompleksowo realizujemy mobilności. Dzięki temu Ty możesz skupić się na tym, co najważniejsze – przygotowaniu do wyjazdu, zdobywaniu wiedzy podczas kursu i… cieszyć się relaksem w pięknym miejscu!

ZGŁOŚ SZKOŁĘ

Dlaczego warto z nami współpracować?

Doświadczenie i profesjonalizm
zrealizowaliśmy ponad 10 000 mobilności w kilkudziesięciu ośrodkach w całej Europie, gwarantujących najwyższe standardy jakości nauczania
Zobacz opinie klientów

Skuteczoność
ponad 90% (*) wniosków, które napisaliśmy dla naszych klientów otrzymało dofinansowanie. Niejednokrotnie wiele z nich znajdowało się w pierwszej dziesiątce najlepszych projektów danej edycji! Z największą starannością przygotujemy wniosek, który pomoże pozyskać dofinansowanie dla Twojej szkoły.
ZGŁOŚ SZKOŁĘ
(*) na podstawie wniosków Comenius 2000-2013 i Erasmus+ 2014-2020

Bogata oferta
w jednym miejscu zebraliśmy ponad 100 kursów w prawie 50 miastach Europy. Są to szkoły starannie wyselekcjonowane pod względem jakości oferowanych szkoleń i zlokalizowane w atrakcyjnych miejscach całej Europy. Znamy je doskonale i chętnie pomożemy Ci dobrać najlepiej pasujące kursy do Twojego projektu.
Zobacz katalog kursów

Komunikacja w języku polskim
Wszystko załatwiasz z nami, dlatego też nie musisz się obawiać trudności językowych czy pomyłek, które mogłyby się pojawić, gdybyś samodzielnie kontaktował się bezpośrednio z instytucjami zagranicznymi.

Oszczędność czasu
Nie tracisz czasu na organizowanie kursu, zakwaterowania, przelotu, ubezpieczenia itp., możesz więc spokojnie skoncentrować się na kwestiach merytorycznych projektu. Komunikacja z nami jest bardzo sprawna - na większość pytań odpowiadamy w tym samym dniu roboczym!

Wiedza i doświadczenie
Na każdym etapie naszej współpracy służymy Ci swoją wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu masz pewność, że unikniesz błędów, a projekt zostanie zakończony sukcesem i poprawnie rozliczony.

Tylko do 13.12.2021 przyjmujemy zgłoszenia do programu Erasmus+ 2022. ZGŁOŚ SZKOŁĘ