Bezpłatne szkolenia za granicą

Katalog kursów

kursy językowe
kursy metodyczne
CLIL
nowe technologie w nauczaniu
zarządzanie i komunikacja
kursy języka biznesu
język + kultura i sztuka
język + gotowanie
edukacja środowiskowa
język ogólny dla nauczycieli i kadry szkolnej
mindfulness & wellbeing
inne kursy
Informacje ogólne

Erasmus+ program wsparcia rozwoju zawodowego i językowego nauczycieli

Ogromne możliwości
W ramach programu Erasmus+ możliwe jest uczestnictwo w różnego rodzaju kursach i szkoleniach (np. językowych, metodycznych, dla dyrektorów szkół itp.), które odbywają się we wszystkich krajach Unii Europejskiej. To także niepowtarzalna okazja nawiązania szerokich kontaktów i podjęcia przez szkołę współpracy międzynarodowej.
Zobacz katalog kursów Erasmus+

Dla każdego nauczyciela i pracownika szkoły
Bez względu na to, w jakiej szkole pracujesz i czym się zajmujesz (jesteś nauczycielem, dyrektorem, pedagogiem, bibliotekarzem, pracownikiem administracji itd.) możesz wziąć udział w kursie językowym lub szkoleniu za granicą, które pozwolą Ci na rozwój zawodowy.
Zobacz czy możesz aplikować

W pełni bezpłatne
Udział w programie Erasmus+ jest bezpłatny. W ramach grantu otrzymasz środki na realizację projektu, czyli pieniądze na przygotowanie do wyjazdu oraz kurs, pobyt i podróż. Całkowity budżet programu to aż 26 mld EUR!
Zobacz jakie fundusze otrzymasz

Brzmi interesująco? Zaplanuj dobry projekt
Aby otrzymać grant w ramach programu Erasmus+ szkoła, w której pracujesz musi przygotować wniosek o dofinansowanie, w którym przedstawi, jakie cele chce osiągnąć poprzez wyjazdy zagraniczne swoich pracowników. Nie martw się, możemy pomóc w zaplanowaniu projektu i przygotowaniu wniosku dla Twojej szkoły.
Zobacz jak zaplanować dobry projekt

Jak złożyć wniosek

Wniosek krótkoterminowy
Zdecydowanie najłatwiejsza droga do skorzystania z programu Erasmus+, która pozwala realizować projekty o długości od 6 do 18 miesięcy. UWAGA zgłoszenia przyjmujemy do 13 grudnia 2021 lub do osiągnięcia limitu 60 szkół.
Dowiedz się więcej

Wniosek o akredytację
Przeznaczony jest dla szkół o dużym doświadczeniu w realizacji projektów Erasmus+. Pozwala realizować projekty przez cały czas trwania programu Erasmus+.
Dowiedz się więcej

Tylko do 13.12.2021 przyjmujemy zgłoszenia do programu Erasmus+ 2022. ZGŁOŚ SZKOŁĘ