Katalog kursów

kursy językowe
kursy metodyczne
CLIL
nowe technologie w nauczaniu
dla kadry zarządzającej
kursy języka biznesu
język + kultura i sztuka
język + gotowanie
inne kursy
Zgłoszenie

Zgłoszenie do Erasmus+

Aktualnie prowadzimy nabór wniosków do edycji Erasmus+ 2019, w ramach której będzie można realizować wyjazdy zagraniczne w okresie lato 2019 do lato 2021.

Wszystkich nauczycieli zainteresowanych udziałem w bezpłatnych szkoleniach za granicą zachęcamy do przesłania nam niezobowiązującego wniosku wstępnego zawierającego informacje o nauczycielach i kadrze dyrektorskiej zainteresowanej uczestnictwem w wyjazdowych szkoleniach w ramach programu Erasmus Plus.Wnioski można składać do 5 października 2018. Przypominamy, że należy wypełnić tylko jeden wniosek w imieniu wszystkich zainteresowanych nauczycieli z danej szkoły. Po otrzymaniu wniosku skontaktujemy się ze zgłoszonymi nauczycielami w celu przesłania szczegółowych informacji na temat dalszych kroków.

Ponieważ za naszym pośrednictwem może ubiegać się o grant maksymalnie 60 szkół sugerujemy aby nie zwlekać z decyzją o przesłaniu wniosku wstępnego - jest on niezobowiązujący i nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Wypełniony wniosek wstępny zostanie przekazany naszym ekspertom, którzy zweryfikują zawarte w nim dane.

Prosimy zapoznać się także z dodatkowymi informacjami na temat poszczególnych etapów aplikowania o grant.


UWAGA: Szkoły, które samodzielnie przygotowują wniosek również mogą zaplanować w ramach projektu kursy z naszej oferty. W takim przypadku szkoły te zlecają nam realizację kursów dopiero po otrzymaniu decyzji o zatwierdzeniu wniosku przez Agencję Narodową.