Katalog kursów

kursy językowe
kursy metodyczne
CLIL
nowe technologie w nauczaniu
dla kadry zarządzającej
kursy języka biznesu
język + kultura i sztuka
język + gotowanie
inne kursy
Wniosek Erasmus Plus

Formularz wniosku Erasmus Plus

Aktualnie zakończyliśmy nabór wniosków do edycji Erasmus+ 2018, w ramach której będzie można realizować wyjazdy zagraniczne w okresie lato 2018 do lato 2020. Aby zgłosić swoje zainteresowanie współpracą z nami w roku 2018, prosimy o pozostawienie swoich danych w formularzu zgłoszeniowym, a skontaktujemy się z Państwem na początku września 2018, aby poinformować, że nowy nabór został rozpoczęty.Aby skorzystać z możliwości wyjazdu na szkolenia za granicą prosimy wypełnić wniosek Erasmus Plus. Jest to krótki formularz, który pozwoli nam się zapoznać lepiej ze szkołą i nauczycielami zainteresowanymi wyjazdem. Po otrzymaniu wypełnionego wniosku skontaktujemy się z Państwem, i wstępnie określimy które z zainteresowanych osób mogą faktycznie ubiegać się o dofinansowanie.

Wypełnienie wniosku Erasmus Plus jest niezobowiązujące lecz służy wyłącznie określeniu możliwości aplikowania przez szkołę i konkretnych nauczycieli o grant w ramch projektu Erasmus Plus.

Prosimy kliknąc obok, aby przejść do formularza wniosku. Wnioski na 2018 rok przyjmujemy wyłącznie do 20 października 2017.