Katalog kursów

kursy językowe
kursy metodyczne
CLIL
nowe technologie w nauczaniu
dla kadry zarządzającej
kursy języka biznesu
język + kultura i sztuka
język + gotowanie
inne kursy
indywidualny
O nas

O nas

Szkoła Języków Obcych GLOSSA od 1997 roku specjalizuje się w organizacji kursów metodycznych i językowych. Wychodząc naprzeciw możliwościom, jakie pojawiły się po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej poszerzyliśmy w 2004 roku naszą ofertę o pomoc w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie indywidualnych wyjazdów nauczycieli za granicę - Comenius w ramach programów "Socrates" i "Uczenie się przez całe życie".

W latach 2004 do 2013 powierzyło nam opracowanie wniosków kilka tysięcy nauczycieli z całej Polski, z czego ponad 90% otrzymało grant i wyjechało na kurs metodyczny bądź metodyczno-językowy za granicę. Począwszy od 2014 roku nasza działalność objęła nowy program unijny - Erasmus Plus, w którym możemy również pochwalić się ponad 90% skutecznością.

Doświadczenia zdobyte w ramach programu Comenius pozwoliły nam stworzyć bazę sprawdzonych szkoleń gwarantujących nie tylko wysoki poziom merytoryczny ale również doskonałe warunki nauczania i dogodne zakwaterowanie podczas wyjazdu. Nasza oferta kursów metodycznych, językowych oraz szkoleń dla dyrekcji i pozostałych pracowników jest od wielu lat najszersza na rynku. Obejmuje ona nie tylko bogaty zakres tematyczny lecz również cały szereg atrakcyjnych lokalizacji w całej Europie, które umożliwiają połączenie skutecznej nauki z relaksem i nawiązywaniem nowych, międzynarodowych kontaktów.

Wszystkie oferowane przez SJO GLOSSA kursy i szkolenia za granicą dostępne są w identycznej, a często nawet niższej, cenie niż w przypadku zakupu bezpośredniego w szkole zagranicznej.

Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam zaoferować Państwu szeroki zakres profesjonalnych usług, które pozwolą na rozwój instytucji oraz jej pracowników w oparciu o fundusze przyznane w ramach programu Erasmus Plus.