Bezpłatne szkolenia za granicą

Katalog kursów

kursy językowe
kursy metodyczne
CLIL
nowe technologie w nauczaniu
zarządzanie i komunikacja
kursy języka biznesu
język + kultura i sztuka
język + gotowanie
edukacja środowiskowa
język ogólny dla nauczycieli i kadry szkolnej
mindfulness & wellbeing
inne kursy
Jak złożyć wniosek krótkoterminowy Erasmus+

Wniosek krótkoterminowy – najłatwiejsza droga do skorzystania z programu Erasmus+

Wniosek krótkoterminowy pozwala zaplanować projekt, w ramach którego można zrealizować do 30 wyjazdów na kursy i szkolenia we wszystkich krajach Unii Europejskiej

• Czas trwania projektu to 6 do 18 miesięcy.
• Finansowane są kurs, podróż oraz utrzymanie w kraju pobytu.
• Termin przyjmowania przez nas wniosków upływa 13 grudnia 2021

ZGŁOŚ SZKOŁĘ

Jak złożyć wniosek Erasmus+:

1. Zgłoś swoją szkołę
Opisz krótko swoją szkołę i przedstaw pracowników, którzy chcieliby wyjechać na bezpłatne kursy i szkolenia za granicą. My przeanalizujemy otrzymane informacje i zadecydujemy, czy jesteśmy w stanie przygotować wniosek, który będzie miał realne szanse na uzyskanie dofinansowania. PAMIĘTAJ – rzetelnie przygotowujemy każdy wniosek, a to wymaga sporo czasu i pracy. Dlatego też akceptujemy zgłoszenia TYLKO OD 60 szkół w ramach jednej edycji Erasmus+. Im szybciej zgłosisz swoją szkołę, tym większe szanse na współpracę z nami i otrzymanie grantu!

2. Wybierz kursy i lokalizacje
Po akceptacji szkoły przez nas poprosimy uczestników projektu o wybór kursów z naszej bogatej oferty. Obejmuje ona szeroki zakres tematyczny szkoleń, różne języki i lokalizacje w wielu atrakcyjnych miastach w całej Unii Europejskiej.

3. Opowiedz nam więcej o swojej szkole
Abyśmy byli w stanie zaplanować dobry projekt, a następnie przygotować przekonywujący wniosek musimy lepiej poznać Twoją szkołę. Poprosimy Cię o podanie wszystkich potrzebnych nam do tego informacji.

4. Przygotuj wszystkie niezbędne dokumenty
W czasie, gdy nasi eksperci będą przygotowywać wniosek, opiekun szkoły będzie na bieżąco informował jakie dokumenty są konieczne do złożenia wniosku. Naszą rolą jest zadbanie o to, by szkoła dostarczyła w terminie komplet wymaganych dokumentów. Dzięki temu, nic nie umknie Twojej uwadze, a wniosek spełni wszystkie wymagania formalne.

5. Sprawdź gotowy wniosek
W kolejnym etapie nasi specjaliści zajmą się wszystkimi zawiłościami związanymi z rejestracją w OID oraz z wprowadzeniem części merytorycznej i finansowej wniosku do systemu. Gdy wszystko będzie gotowe do złożenia poprosimy o sprawdzenie kompletnego wniosku.

6. Przygotuj się do wyjazdu
W wyznaczonym przez Narodową Agencję terminie złożymy w imieniu Twojej szkoły wniosek i rozpoczniemy organizację mobilności, tak, aby po akceptacji wniosku wszystko było gotowe.

7. Realizacja projektu
To już wisienka na torcie.... Uczestnicy cały swój czas mogą poświęcić na kwestie merytoryczne, gdyż my zajmiemy się wszystkimi aspektami organizacji mobilności. Nie musisz się obawiać trudności językowych czy pomyłek. Wszystko załatwisz bezpośrednio z nami – czyli polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Dzięki temu to my odpowiadamy za jakość szkoleń, bezpieczeństwo środków przesyłanych za granicę i ewentualne zmiany kursów walut. Ty możesz spać spokojnie i cieszyć się wyjazdem za granicę.

Tylko do 13.12.2021 przyjmujemy zgłoszenia do programu Erasmus+ 2022. ZGŁOŚ SZKOŁĘ