Bezpłatne szkolenia za granicą

Katalog kursów

kursy językowe
kursy metodyczne
CLIL
nowe technologie w nauczaniu
zarządzanie i komunikacja
kursy języka biznesu
język + kultura i sztuka
język + gotowanie
edukacja środowiskowa
język ogólny dla nauczycieli i kadry szkolnej
mindfulness & wellbeing
inne kursy
Akredytacja Erasmus+, wniosek budżetowy

Wniosek budżetowy – opcja dla doświadczonych instytucji

Akredytacja Erasmusa to zdecydowanie bardziej złożona niż wniosek krótkoterminowy droga do uzyskania funduszy z programu Erasmus+. Jest to pod pewnymi względami interesująca możliwość dla instytucji doświadczonych w zakresie projektów unijnych. Akredytację każda uprawniona instytucja musi zdobyć samodzielnie i dopiero na etapie przygotowania wniosku budżetowego może skorzystać z proponowanych przez nas szkoleń i kursów.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy świadomi, że uzyskując akredytację Twoja instytucja zyskała doświadczenie organizacyjne oraz zgromadziła już pewną wiedzę o projektach unijnych. Proponowana przez nas pomoc na etapie organizacji mobilności ma na celu odciążenie zespołu projektowego od kwestii czysto organizacyjnych, dzięki czemu zespół ten będzie mógł poświęcić więcej czasu i uwagi na kwestie merytoryczne. Nasza pomoc pozwoli także uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, które są nieuniknione przy braku dużego doświadczenia w organizacji mobilności.

  • OSZCZĘDNOŚĆ: Powierzając nam obsługę mobilności zaoszczędzisz czas i energię, które można wykorzystać w bardziej twórczych obszarach projektu.

  • DOŚWIADCZENIE: zrealizowaliśmy już ponad 10 000 mobilności. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zadowolenie naszych Klientów, którzy chętnie do nas wracają i polecają nas innym.

  • PEWNOŚĆ: w naszej ofercie prezentujemy wyłącznie sprawdzone i wiarygodne szkoły. W sytuacjach awaryjnych również zawsze możesz liczyć na nasze pełne wsparcie. Podczas pandemii COVID 19 udało nam się płynnie zrealizować wiele mobilności a w razie potrzeby przenosić je na inne terminy nawet na kilka dni przed planowanym wyjazdem!

  • ELASTYCZNOŚĆ: doskonale wiemy, że często przepływ środków unijnych wymaga czasu, co bardzo utrudnia kwestie organizacyjne. U nas przy rezerwacji wystarczy wpłacić jedynie niewielką zaliczkę, a jeśli pojawia się opóźnienie z przelewem grantu wspólnie znajdujemy korzystne dla szkoły rozwiązanie. Dodatkowo nasi klienci mogą wybrać dogodną walutę rozliczeń – PLN lub EUR.

  • DORADZTWO I WSPARCIE: proponujemy profesjonalne doradztwo w doborze kursów i szkoleń oraz planowania innych aspektów projektu. Także podczas mobilności każdy nasz klient może liczyć na pełne wsparcie – pozostajemy w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym, aby szybko reagować na wszelkiego rodzaju nieprzewidziane sytuacje.

ATRAKCYJNE CENY
Ceny szkoleń i zakwaterowania rezerwowanych za naszym pośrednictwem są dokładnie takie same (a czasami nawet niższe) niż oficjalne ceny naszych zagranicznych partnerów. Dodatkowo proponujemy promocyjne warunki organizacji mobilności dla szkół, które powierzają nam realizację więcej niż 5 szkoleń.

KOMUNIKACJA W JĘZYKU POLSKIM
Zajmujemy się wszystkimi aspektami organizacji mobilności, dlatego też nie musisz się obawiać trudności językowych czy pomyłek, które mogłyby się pojawić, przy bezpośrednim kontakcie instytucjami zagranicznymi.

BEZPIECZEŃSTWO
Wszystko załatwiasz bezpośrednio z nami – czyli polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Dzięki temu to my odpowiadamy za jakość szkoleń, bezpieczeństwo środków przesyłanych za granicę i ewentualne zmiany kursów walut. Ty możesz spać spokojnie.

Tylko do 13.12.2021 przyjmujemy zgłoszenia do programu Erasmus+ 2022. ZGŁOŚ SZKOŁĘ